poniedziałek, 25 maja 2020r.
   
Czcionka

Urząd Gminy Marcinowie informuje

że w związku z pozytywnym rozpatrzeniem wniosku Gminy Marcinowice przez Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy organizuje  staż dla 3 osób na stanowisku referent w Referacie Organizacyjnym, Spraw Obywatelskich i Oświaty, na  okres 6 miesięcy w ramach projektu pozakonkursowego pn. Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie świdnickim (IV)” realizowanego w ramach PO WER 2014-2020.

Warunki jakie powinni spełniać zainteresowani kandydaci:

Osoby młode w wieku 18-29 lat bez pracy, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Świdnicy jako bezrobotne (należące do I lub II profilu pomocy), które nie uczestniczą w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym oraz nie szkolą się (tj. nie uczestniczą lub nie uczestniczyły w szkoleniu finansowanym ze środków publicznych w okresie ostatnich 4 tygodni) - tzw. młodzież NEET.

 

Proszę o zgłoszenia do dnia 11 marca 2019r. w sekretariacie Urzędu Gminy w Marcinowicach ul. Juliana Tuwima 2

Informacji udziela:

- Urząd Gminy Marcinowice - Anna Urbańska, tel 74/850-34-92,

email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy - Daromiła Żukowska, tel 74/856-18-48,

email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

WYSZUKIWARKA

Banery
STRATEGIA GMINY MARCINOWICE


Gmina Marcinowice