czwartek, 29 lipca 2021r.
   
Czcionka

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

NOWY SYSTEM GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI – JEŚLI MASZ WĄTPLIWOSCI PYTAJ


Znowelizowana ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, która weszła w życie 1 stycznia 2012r. i nałożyła na Gminy obowiązek zorganizowania nowego systemu gospodarki odpadami komunalnymi spowodowała rewolucję w dotychczasowym sposobie gospodarowania tymi odpadami.

Ponieważ nowy system gospodarki odpadami komunalnymi, który będzie obowiązywał na terenie Gminy Marcinowice już od 1 lipca 2013r., budzi wiele pytań zachęcamy Państwa do ich zadawania. Na każde pytanie będziemy się starali odpowiedzieć zgodnie z posiadaną przez nas wiedzą i obowiązującymi przepisami.

Pytania można zadawać telefonicznie pod nr telefonu 74/ 8503486 lub 74/8503482 w godzinach pracy Urzędu tj. od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30 lub drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poniżej zebraliśmy najczęściej zadawane pytania i dołączyliśmy do nich odpowiedzi. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Jeżeli nie znajdziecie wśród nich odpowiedzi na nurtujące Państwa wątpliwości prosimy dzwonić lub mailować. Lista pytań i odpowiedzi będzie aktualizowana.

 

Najczęściej zadawane pytania

 

 

POWRÓT DO INFORMACJI O ZASADACH FUNKCJONOWANIA NOWEGO SYSTEMU GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI

WYSZUKIWARKA

Banery




STRATEGIA GMINY MARCINOWICE


Gmina Marcinowice